מטבחים ורהיטים

טובי נגר אומן מוכשר, במשך 30 שנות פעילות התגלגל ועבר הרבה בעולם הצומח והמתפתח של מטבחים ורהיטים מעוצבים. בראשית דרכו היה טובי מסגר קטן בדרום תל אביב, המסגרייה הפכה לנגרייה, לקוחות מכל הארץ הגיעו להזמין פרטי נגרות לבתיהם ומשרדיהם, טובי הנגר תכנן, עיצב וייצר לכל דורש ובכך צבר נסיון עשיר וידע עצום בעולם הגדול הזה. לקוחות מרוצים הפנו עוד לקוחות, שהפנו עוד לקוחות וכך הנגר הקטן התפתח וצמח להוביל נגרייה משוכללת המתמחה בנגרות מטבחים ורהיטים.

את כל חייו השקיע טובי בנגרות וכמו כל נגר וותיק,  גם לו חסרה אצבע.  פרטי הנגרות המיוחדים שייצר הלכו לפניו והשם הטוב שבנה לעצמו נבנה לא רק מעבודה איכותית אלא גם מאדם חם ואכפתי, עם לב של זהב. יחס גורר יחס ולכן אלפי לקוחות הסכימו לפתוח ביתם לימי צילומים בכדי שנוכל להציג בפניכם שלל העבודות הנגרות של טובי. הלוואי והיינו יכולים לצלם הכל… לפניכם תיק העבודות של טובי נגרות אומן.

בתיק העבודות תוכלו להתרשם ממגוון מטבחים איכותיים אשר בנה טובי, מטבחים כפריים, מטבחים מודרניים, מטבחים בסגנונות משולבים, מזונים, חדרי ילדים, חדרי שינה, חדרי אמבטיה, מדרגות מעץ, שידות, משרדים מעוצבים ועוד המון עבודות נגרות איכותיות.

  • © 2014 - כל הזכויות שמורות לטובי מטבחים ורהיטים