מטבח כפרי או מודרני?

בחירת סגנון עיצוב המטבח

הינה כמה טיפים שיעזרו לכם להחליט:

1. עיצוב הבית – נהוג שהמטבח, שהינו הרהיט הכי גדול בבית, יתחבר לסגנון השולט בשאר הבית.  האם קו העיצוב בבית הוא נקי ומינימליסטי או שהרהיטים עשויים עץ ואתם נהנים להציג אוספים? אם אין סגנון עקבי כדאי ללכת לפי הרהיטים שהם חדשים/אהובים ואין לכם כוונה להחליף אותם בקרוב.

2. תחזוקה שוטפת – מטבח בקו נקי ומודרני עם דלתות חלקות הוא בדר"כ קל יותר לתחזוקה ממטבח כפרי עם דלתות מסגרת. גם משטחי שיש נוחים לתחזוק ועמידים יותר ממשטחי עץ מלא.
מצד שני, מטבח כפרי יראה במיטבו גם הוא לא מוכן ל"מסדר המפקד" לעומת מטבח בקו מינימליסטי שבו, כל חפץ שנמצא שלא במקומו שובר את הנקיון העיצובי והאסטיקה.

3. חום או קור – למה אתם נמשכים? אין הכוונה כמובן לשאול האם אתם טיפוסים בעלי אופי חם אלא לסקלת הצבעים שאתם נמשכים אליה. סגנון מודרני מתקשר עם צבעים "קרים" כגון גווני אפור, שחור, ולבן טהור לעומת עיצוב כפרי שבו שולטים גווני שמנת צהבהבים וגווני אדמה.
גם בחירת החומרים תהיה מושפעת מהרצון לקור או חום עיצובי: שיש, קוריאן וזכוכית יתנו מראה קר לעומת שימוש בעץ גושני וטקסטורות בד שמחחממים את האוירה.

ואולי אתם לא מתחברים לא לזה ולא לזה? או מפחדים להתחייב לטרנד מסויים ורוצים מטבח שתוכלו לקשר לסגנונות עיצוב שונים ולא ימאס עליכם גם בעוד שנים רבות?
בשבילכם הומצא הסגנון הקלאסי שמשלב אלמנטים רכים משני הסגנונות אבל אינו כפרי או מודרני בבירור.

כך או כך, אתם מוזמנים לקבוע פגישה עם אחד המעצבים שלנו שיעזור לכם למצוא את הכיוון הנכון לכם.

© 2014 - כל הזכויות שמורות לטובי מטבחים ורהיטים